DİYALOG İŞİTME CİHAZLARI

Fotoğraflar yükleniyor

2.500
İlan No 87
İlan Tarihi 29 Haziran 2019
Durum Sıfır

DİYALOG İŞİTME CİHAZLARI 

           HOŞGELDİNİZ  

EMEKLİ SANDIĞI - SSK - SGK - BAĞKUR - ÇALIŞANLARA - KAYMAKAMLIKLARA İŞİTME CİHAZI VERİLİR.

NOT:  YENİ CİHAZ ALIMLARINIZDA 650 TL İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.            

CROS Nx ürünleri.

 

Tek taraflı işitme kayıpları için doğal çözümler. CROS Pure 312 Nx CROS cihaz kullanıcıları için doğrudan aktarım desteği ile doğal ses deneyimi.

Signia’nın yeni CROS Pure 312 işitme cihazı tek taraflı işitme kayıpları için ideal bir çözümdür. Küçük tasarımına rağmen yüksek ses kalitesi ile Bluetooth bağlantısı sunar.

CROS Pure 312’nin gelişmiş ses algılama ve işleme özelliği sayesinde, çok gürültülü ortamlarda bile konuşulanları net bir şekilde anlamanızı sağlar. Neredeyse görünmez olan CROS Pure 312, doğrudan aktarım özelliği ile müzik dinleyebileceğiniz ve telefon görüşmelerini gerçekleştirebileceğiniz ilk CROS işitme cihazıdır. Ayrıca, Signia’nın myControl uygulaması ile uzaktan kontrole de uyumludur.

CROS Silk Nx

Tek bir kulakta işitme kaybı olan kişiler için en gizli doğal işitme deneyimi. Tek bir kulakta işitme kaybı olan insanlar için dünyanın en gizli hazır işitme çözümünü tecrübe edin. Yeni CROS Silk, bir taraftan sesi alır ve diğer taraftaki işitme cihazına iletir. CROS Silk’in inanılmaz derecede küçük tasarımı ve olağanüstü ses kalitesi sayesinde, kulak üstü kulaklıklarla müzik dinlerken bile doğal bir işitme deneyiminin tadını çıkarırsınız. Yenilikçi, yumuşak silikon Klik Sleeve’ler sayesinde CROS Silk, kulağınızın içinde maksimum konfor ile gizlenir ve böylece doğal işitme deneyiminizi hemen başlatabilirsiniz. Ve Signia’nın kullanışlı touchControl Uygulaması ile akıllı telefonunuzdan sadece birkaç dokunuşla sesi ve sol/sağ arasındaki ses dengesini hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

 

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
217 kez görüntülendi.