Hakkımızda

"2014 yılında Türkiye’nin  ve Çatalca'nın catalcakiralik.com’u olmak için yola çıktık..."

İstanbul İli Çatalca İlçesinin ve Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi catalcakiralik.com, 2014 yılında ACAV Makine Tarım İnşaat Emlak ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, Çatalca İlçemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olmak adına catalcakiralik.com, Çatalca’nın İlk en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren catalcakiralik.com, İstanbul ve Çatalca’da bulunan 2 adet veri merkezi, Çatalca’nın en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen catalcakiralik.com, çalışmalarıyla bölgemize çok sayıda hizmet verecektir.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile catalcakiralik.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.